Čtvrtek

21. listopadu 2019
8:00 - 9:00
Registrace

Naše hostesky vás budou vítat už od 8:00. Přivstaňte si a vychutnejte si svou ranní kávu.

Naše hostesky vás budou vítat už od 8:00. Přivstaňte si a vychutnejte si svou ranní kávu.

9:00 - 9:05
Úvod moderátorky
9:05 - 9:35
4
Michal Macura: Spojení světů - spojení brandů

MICHAL popíše, jak postupoval při spojování dvou velkých značek - Vodafonu a UPC. Dozvíte se, jak vytvořit novou firemní identitu krok za krokem a jak ji vnést i do života zaměstnanců.

9:35 - 10:05
kolecko
Lucie Ehrlichová: Loajalita skrze konání dobra

Jedním z hlavních cílů interní komunikace v ČEZU je dosáhnout toho, aby byli zaměstnanci na svou firmu hrdí. ČEZ proto zapojuje zaměstnance do CSR a konání dobra. ČEZ patří dlouhodobě mezi nejštědřejší dárce a jeho zaměstnanci dokonce sami vyhledávají příležitosti, jak pomáhat druhým. Ikonická byla spontánní sbírka na postižené jadernou havárií Fukušima.

10:05 - 10:30
michaela_palata_kolecko
Michaela Palatá: Tohle není moje práce!

„Tohle není moje práce!“ Tak tuto větu v Mall Group neuslyšíte. Interní komunikace v této společnosti směřuje k tomu, aby se každý zapojil do předvánočních příprav a pomáhal kolegům na výdejnách. A to i lidé z kanceláří - včetně nejvyššího vedení. Jak to udělat, aby vše fungovalo a aby si to lidé užili? MICHAELA PALATÁ vám prozradí svůj recept.

10:30 - 10:50
Coffee break | Ochutnávka z vinařství Maťák
10:50 - 11:20
janous-1-kolo
Marika Janoušková: Digitální zaměstnanec

Interní komunikace by měla odpovídat tomu, jak spolu lidé komunikují v reálném světě. Paradoxně dnes komunikují převážně digitálně. Letiště v Praze v současnosti připravuje projekt online interní komunikace. Zapojeni budou nejen zaměstnanci u monitorů, ale i zaměstnanci v terénu, kteří se mohou těšit na chytré telefony.

11:20 - 12:05
eliska-novotna
ladislav-onderka
Eliška Novotná a Ladislav Onderka: Let your talent grow with IKEA

ELIŠKA a LADISLAV vám poví, jak se jim podařilo uvést do života IKEA talent approach a tím inspirovat zaměstnance k tomu, aby v IKEA zůstali a dále se v ní rozvíjeli. Budou hovořit o týdnu talentů, který je oslavou jedinečnosti každého zaměstnance a jeho talentu.

12:05 - 13:00
Oběd
13:00 - 13:35
novotny-kolecko
Tomáš Novotný: Měření v interní komunikaci

ŠKODA AUTO ve svých závodech zavádí řadu inovativních nástrojů interní komunikace. Některým periodikům naopak již pomalu odzvonilo. V automobilce se pravidelně měří a vyhodnocuje efektivita téměř dvou desítek komunikačních kanálů. Jak říká Tomáš Novotný, co neměříte, to neřídíte.

13:35 - 14:10
matej-matolin
Matěj Matolín: Jak hacknout interní komunikaci?

Moderní interní komunikace nesmí vypadat jako tátův excel. Musí být rychlá, svižná a sexy. Nahlédněte do světa startupů a inspirujte se. Přijdete na to, že i v korporátech se dají dělat zajímavé věci.

14:10 - 14:35
dusan-benza
Dušan Benža: Interní komunikace: Nutné zlo

DUŠAN BENŽA vnímá interní komunikaci jako nutné zlo. Racionální a střízlivý přístup se mu v praxi paradoxně osvědčil. Méně je někdy více. A v interní komunikaci to platí dvojnásob.

14:35 - 15:00
Coffee break | Ochutnávka z vinařství Maťák
15:00 - 15:35
pavel-merhout
Pavel Merhout: Role komunikace v leadershipu
15.35 - 15:55
2
Michel Fleischmann: Zaměstnanec jako VIP

MICHEL FLEISCHMANN denně komunikuje s vysoce postavenými osobnostmi a celebritami. Jeho postřehy mohou být přínosné i pro komunikaci směrem k našim zaměstnancům. Protože pro nás jsou právě oni VIP.

15:55 - 16:30
3
Magdalena Chvalinová: 16 fuckupů mojí 16 leté kariéry

Magdaléna se začala zabývat interní komunikací před 16 lety. V té době neexistovaly žádné kurzy nebo knihy, které by radily, jak ji správně dělat. Postupovala tedy intuitivně, šla do toho srdcem a na plné pecky. Během let se jí podařilo mnohokrát šlápnout vedle, i když tehdy byla přesvědčená, že svou práci dělá nejlíp, jak to jde. Magdaléna s vámi bude sdílet své osudové chyby, abyste se jich včas vyvarovali.

16:30 - 16:35
Závěr